06.04.2017r.
GO SURF CAMP, JASTARNIA/JURATA 2017SURF CAMP dla dzieci i młodzieży

Akademicka i Polsporty.pl mają zaszczyt zaprosić wszystkich chętnych na kolejną edycję niezapomnianych SURF CAMPÓW!

Terminy:
01.07.17-08.07.17

08.07.17-15.07.17
22.07.17-29.07.17
12.08.17-19.08.17

19.08.17-26.08.17

Obóz przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się pływać na desce z żaglem lub doskonalić swoje umiejętności windsurfingowe lub kitesurfingowe. Młodzi adepci sportów wodnych dowiedzą się jak „czytać” wiatr, by przy jego pomocy, świadomie kierować deską z żaglem. Pierwsze samodzielne halsy i zwroty będą najwspanialszą nagrodą za trud włożony w naukę.

Program zajęć obejmuje zapoznanie się uczestników z zasadami bezpiecznego korzystania z różnorodnych sportów wodnych. Świetnie wyposażona baza POLSPORTY.pl gwarantuje, że nie będzie miejsca na nudę. Poza pływaniem na windsurfingu uczestnicy nauczą się obsługiwać latawiec treningowy, wykonają pierwsze ślizgi na skimboardach, czy spróbują naszego nowego hitu - SUP Polo a do tego longboardy i trickboardy oraz wiele innych atrakcji!

Miejsce: Jastarnia/Jurata, Półwysep Helski
Popularna miejscowość wypoczynkowa otoczona z jednej strony przez Morze Bałtyckie a z drugiej przez zatokę. Płytka woda i niewielkie zafalowanie powodują, że nauka pływania na windsurfingu jest łatwa i bezpieczna. Baza POLSPORTÓW znajduje się w centrum Juraty, przy głównym molo.

Zakwaterowanie: OW "Czarna Perła"
Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach typu studio (dwa łączone pokoje dwu osobowe ze wspólną łazienką). Na terenie ośrodka znajduje się stołówka, wi-fi, parking. Budynek znajduje się w Jastarni, w pobliżu portu.

Cena obozu - windsurfing: 1750 PLN

Cena obozu - kitesurfing: 1950 PLN

Cena obejmuje:

I.Zakwaterowanie (7 noclegów)

II.Wyżywienie
- 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)

III.Program zajęć sportowych wraz z wypożyczeniem sprzętu:
-szkolenie windsurfingowe prowadzone przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę instruktorów MENiS
– zajęcia prowadzone w 4/6 osobowych grupach
–czas trwania zajęć w wodzie – 5 godz. zegarowych dziennie
-sterowanie latawcem treningowym
- SUP polo
–gry i zabawy na plaży (kwadrant, siatkówka plażowa, frisbee)
–zajęcia alternatywne (skimboard, longboard, trickboard, slackline)
--wypożyczenie roweru i kasku
--wypożyczenie pianki windsurfingowej

IV.Organizację czasu wolnego:
-zajęcia integracyjne
–ognisko
-wycieczka do fokarium na Helu/park linowy

V.Ubezpieczenie NNW

- dojazdu (istnieje możliwość organizacji transportu uczestników z opiekunami - pociąg Wrocław-Jastarnia)

Wymagane dokumenty:
-wypełniony formularz zgłoszeniowy
-karta kwalifikacyjna na obóz

UWAGA! - Na obóz prosimy zapisywać jedynie dzieci potrafiące pływać wpław i jeździć na rowerze!

Więcej informacji:

- e-mail:  asnakademicka@gmail.com