SZKOLENIA

OBOZY NARCIARSKIE DLA MŁODZIEŻY

Max jazdy, zero nudy!

Nauka połączona z dobrą zabawą, zapraszamy wszystkich niezależnie od umiejętności. Celem zajęć na śniegu jest doskonalenie skutecznej i bezpiecznej jazdy na nartach w grupach dostosowanych pod względem  umiejętności.

Nauka jazdy na nartach prowadzona jest zgodnie z programem SITN-PZN z zastosowaniem nowoczesnych metod i środków dydaktycznych.  Organizację czasu wolnego prowadzą doświadczoni i uśmiechnięci animatorzy.

Terminarz:
11.02-18.02.2017  oś. GREEN REST
BRAK MIEJSC
18.02-25.02.2017  oś. GREEN REST - BRAK MIEJSC

Green Rest

Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 2, 3, 4, 5 i 6 osobowych z łazienką oraz telewizorem.
Do dyspozycji kursu znajdują się: jadalnia, boisko sportowe, sala wykładowa, pomieszczenia do zajęć integracyjnych,   (cymbergaja, piłkarzykówi bilarda), miejsce do przechowywania sprzętu narciarskiego i suszenia butów, miejsce do organizowania ogniska, parking.
Ośrodek znajduje się w Dusznikach Zdrój w pobliżu Parku Zdrojowego i boiska piłkarskiego.

Cena obozu: 1650 PLN

Cena obejmuje:

I.  Zakwaterowanie(7 noclegów)

II.  Wyżywienie
- 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)

III.  Karnety (6 dni skipass)

IV.  Program zajęć na stoku
- szkolenie narciarskie prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów SITN-PZN:
- liczebność grup maksymalnie 10 osób
- czas trwania zajęć – 5 godzin zegarowych dziennie
- całodobowa opieka wychowawców
- zawody na zakończenie obozu (slalom gigant z elektronicznym pomiarem czasu)
- elementy jazdy sportowej (na tyczkach)
- analiza video techniki jazdy
- jazda nocna

V.  Organizację czasu wolnego
- ognisko z pieczeniem kiełbasek
- wycieczka na Masarykova Chate
- zajęcia integracyjne prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów
- gry i zabawy na śniegu
- kulig/narty biegowe
- wyjazd do term Jana Kazimierza/Aquaparku Kudowa Zdrój
- wycieczka do Muzeum Papiernictwa

VI.  Ubezpieczenie- NNW

VII. Transport (Wrocław-Duszniki Zdrój-Wrocław oraz codzienny transport na stok)

sprzętu, uczestnicy zobowiązani są do posiadania własnego sprzętu
- na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu po preferencyjnych cenach
- każdy z uczestników ma obowiązek posiadania kasku !

Wymagane dokumenty:
- wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres mailowy – asnakademicka@gmail.com
- w przypadku osób niepełnoletnich wypełnioną kartę kwalifikacyjną należy dostarczyć na miejsce zbiórki w dniu rozpoczęcia obozu
- u osób pełnoletnich  wymagane będzie zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie narciarstwa

Rezerwacja:
Wpłata zaliczki w wysokości  600 PLN na konto Akademickiej.
Zaliczkę można wpłacać po wstępnym potwierdzeniu przez szkołę możliwości wpisania na listę uczestników.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, O PRZYJĘCIU DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.
WPŁATA ZALICZKI JEST POTWIERDZENIEM REZERWACJI MIEJSCA.