SZKOLENIA

OBOZY NARCIARSKIE DLA MŁODZIEŻY

Max jazdy, zero nudy!

Nauka połączona z dobrą zabawą, zapraszamy wszystkich niezależnie od umiejętności. Celem zajęć na śniegu jest doskonalenie skutecznej i bezpiecznej jazdy na nartach w grupach dostosowanych pod względem  umiejętności.

Nauka jazdy na nartach prowadzona jest zgodnie z programem SITN-PZN z zastosowaniem nowoczesnych metod i środków dydaktycznych.  Organizację czasu wolnego prowadzą doświadczoni i uśmiechnięci animatorzy.

Terminarz:
13.01-20.01.2018  oś. POD DĘBEM - BRAK MIEJSC
20.01-27.01.2018  oś. MARYSIEŃKA

POD DĘBEM

Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 2, 3, 4, 5 i 6 osobowych z łazienką oraz telewizorem. Do dyspozycji obozu znajdują się: jadalnia, sala telewizyjna, kawiarnia z salą taneczną, pokój zabaw dla dzieci, miejsce do suszenia butów, miejsce do organizowania ogniska oraz parking.
Ośrodek znajduje się w Wójtowicach

MARYSIEŃKA
Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 2, 3, 4, 5 i 6 osobowych z łazienką oraz telewizorem. Do dyspozycji obozu znajdują się: jadalnia, boisko sportowe, dwie sale wielofunkcyjne, świetica, miejsce do suszenia butów, miejsce do organizowania ogniska oraz parking.
Ośrodek znajduje się w Lewinie Kłodzkim.

Cena obozu: 1700 PLN

Cena obejmuje:

I.  Zakwaterowanie(7 noclegów)

II.  Wyżywienie
- 4 posiłki dziennie (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, kolacja)

III.  Karnety (6 dni skipass)

IV.  Program zajęć na stoku
- szkolenie narciarskie prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów SITN-PZN:
- liczebność grup maksymalnie 10 osób
- czas trwania zajęć – 5,5 godziny zegarowej dziennie
- zawody na zakończenie obozu (slalom gigant z elektronicznym pomiarem czasu)
- elementy jazdy sportowej (na tyczkach)
- analiza video techniki jazdy

V. Całodobową opiekę wychowawców

VI.  Organizację czasu wolnego
- ognisko z pieczeniem kiełbasek
- zajęcia integracyjne prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów
- gry i zabawy na śniegu
- wyjazd do Aquapark Kudowa Zdrój/Kryta Pływalnia w Kłodzku
- zajęcia taneczne
- zimowe kino
- karaoke
- gadżety obozowe

VII.  Ubezpieczenie- NNW

VIII. Transport (Wrocław-Wójtowice/Lewin Kłodzki-Wrocław oraz codzienny transport na stok)

sprzętu, uczestnicy zobowiązani są do posiadania własnego sprzętu
- na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu po preferencyjnych cenach
- każdy z uczestników ma obowiązek posiadania kasku !

Wymagane dokumenty:
- wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres mailowy – asnakademicka@gmail.com
- w przypadku osób niepełnoletnich wypełnioną kartę kwalifikacyjną należy dostarczyć na miejsce zbiórki w dniu rozpoczęcia obozu
- u osób pełnoletnich  wymagane będzie zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie narciarstwa

Rezerwacja:
Wpłata zaliczki w wysokości  600 PLN na konto Akademickiej.
Zaliczkę można wpłacać po wstępnym potwierdzeniu przez szkołę możliwości wpisania na listę uczestników.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, O PRZYJĘCIU DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ.
WPŁATA ZALICZKI JEST POTWIERDZENIEM REZERWACJI MIEJSCA.