SZKOLENIA

OFERTA RODZINNA

Białe, rodzinne ferie!

Zapraszamy rodziców dzieci przebywających na naszych obozach do korzystania z oferty rodzinnej w ośrodku „Green Rest”. Rodzice mogą korzystać z zimowego wypoczynku, przebywając w tym samym ośrodku co dzieciW ramach oferty zapewniamy szkolenie narciarskie zorganizowane w kameralnych grupach. Atrakcyjny program zawiera videocoaching, elementy techniki sportowej (jazda na tyczkach) czy podstawy jazdy freestylowej.

Terminarz:
11.02-18.02.2017  oś. GREEN REST
BRAK MIEJSC
18.02-25.02.2017  oś. GREEN REST - BRAK MIEJSC

Green Rest

Uczestnicy zakwaterowani będą w pokojach 2, 3 osobowych z łazienką oraz telewizorem. Do dyspozycji znajdują się: jadalnia, boisko sportowe, sala dyskotekowa, pomieszczenia do zajęć integracyjnych,   (cymbergaja, piłkarzykówi bilarda), miejsce do przechowywania sprzętu narciarskiego i suszenia butów, miejsce do organizowania ogniska, parking, oferta SPA – sauny fińskiej, łaźni i jacuzzi.
Ośrodek znajduje się w Dusznikach Zdrój w pobliżu Parku Zdrojowego i boiska piłkarskiego.

Cena: 1650 PLN

Cena za obóz obejmuje:

I. Zakwaterowanie (7 noclegów)

II. Wyżywienie
- 3 posiłki dziennie (śniadanie, obiad, kolacja)

III. Karnety (6 dni skipass)

IV. Program zajęć na stoku
- szkolenie narciarskie prowadzone przez wykwalifikowana kadrę instruktorów SITN-PZN:
- liczebności grup maks. 6 osób
- 16 godzin szkolenia narciarskiego (4 x 4 godz.)
- zawody na zakończenie obozu (slalom gigant z elektornicznym pomiarem czasu)
- elementy jazdy sportowej (na tyczkach)
- elementy jazdy freestyle(snowpark)
- analiza video techniki jazdy
- jazda nocna
- możliwość uczestniczenia w zajęciach teoretyczne kursów kadrowych SITN-PZN

V. Organizację czasu wolnego
- ognisko z pieczeniem kiełbasek
- wycieczka na Masarykova Chate
- wyjazd do term Jana Kazimierza/Aquapark Kudowa Zdrój
- kulig

VI. Ubezpieczenie- NNW

VII. Transport (Wrocław-Zieleniec-Wrocław, codzienny transport na stok)

- osoby nie korzystające z transportu otrzymują rabat w wysokości 50 PLN

- sprzętu, uczestnicy zobowiązani są do posiadania własnego sprzętu

WYMAGANE DOKUMENTY:
- wypełniony formularz zgłoszeniowy należy wysłać na adres mailowy – asnakademicka@gmail.com
- zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie narciarstwa

Rezerwacja:
Wpłata zaliczki w wysokości  600 PLN na konto Akademickiej. Zaliczkę można wpłacać po wstępnym potwierdzeniu przez szkołę możliwości wpisania na listę uczestników.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, O PRZYJĘCIU DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ
WPŁATA ZALICZKI JEST POTWIERDZENIEM REZERWACJI MIEJSCA