SZKOLENIA

OBOZY FREESTYLE

Obóz freestyle przeznaczony jest dla jeżdżących snowboarderów powyżej 12 roku życia. Stanowi alternatywę dla tych, którzy wyżej niż jazdę po przygotowanych trasach cenią ewolucje wykonywane w snowparku. Freestyle to obecnie najprężniej rozwijająca się gałąź snowboardu. Nauka jazdy freestyle według określonej metodyki zgodnie z programem SITS stanowi wszechstronny trening jazdy na snowboardzie. Niepełnoletnim uczestnikom zapewniamy całodobowa opiekę instruktorów oraz atrakcyjne zajęcia w czasie wolnym. (narciarstwo biegowe, jazda nocna, ognisko).

Terminarz:

26.01-02.02.2018  oś. POD DĘBEM  BRAK WOLNYCH MIEJSC
02.02-09.02.2018  oś. POD DĘBEM

POD DĘBEM

Dzieci zakwaterowane będą w pokojach 2, 4 i 6 osobowych z łazienką oraz telewizorem. Do dyspozycji obozu znajdują się: jadalnia, sala telewizyjna, kawiarnia z salą taneczną, pokój zabaw dla dzieci, miejsce do suszenia butów, miejsce do organizowania ogniska oraz parking.
Ośrodek znajduje się w Wójtowicach

Cena obozu: 1750 PLN

Cena obejmuje:

I.  Zakwaterowanie(7 noclegów)

II.  Wyżywienie
- 4 posiłki dziennie (śniadanie, drugie śniadanie, obiad, kolacja)

III.  Karnety (6 dni skipass)

IV.  Program zajęć na stoku
- szkolenie narciarskie prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów SITN-PZN:
- liczebność grup maksymalnie 10 osób
- czas trwania zajęć – 5,5 godziny zegarowej dziennie
- zawody na zakończenie obozu (slalom gigant z elektronicznym pomiarem czasu)
- elementy jazdy sportowej (na tyczkach)
- analiza video techniki jazdy
- gadżety obozowe

V. Całodobową opiekę wychowawców

VI.  Organizację czasu wolnego
- ognisko z pieczeniem kiełbasek
- zajęcia integracyjne prowadzone przez wykwalifikowanych animatorów
- gry i zabawy na śniegu
- wyjazd do Krytej Pływalni w Kłodzku
- zajęcia taneczne
- zimowe kino
- karaoke

VII.  Ubezpieczenie- NNW

VIII. Transport (Wrocław-Wójtowice-Wrocław oraz codzienny transport na stok)

- sprzętu, uczestnicy zobowiązani są do posiadania własnego sprzętu,
- każdy z uczestników ma obowiązek posiadania kasku!

WYMAGANE DOKUMENTY
- wypełniony formularz zgłoszeniowynależy wysłać na adres mailowy – asnakademicka@gmail.com
- w przypadku osób niepełnoletnich wypełnioną kartę kwalifikacyjną należy dostarczyć na miejsce w dniu rozpoczęcia obozu
- u osób pełnoletnich  wymagane będzie zaświadczenie lekarskie o stanie zdrowia umożliwiającym uprawianie snowboardu

Rezerwacja:
Wpłata zaliczki w wysokości  600 PLN na konto wskazane przez szkołę Akademicką. Zaliczkę można wpłacać po wstępnym potwierdzeniu przez szkołę możliwości wpisania na listę uczestników.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, O PRZYJĘCIU DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ
WPŁATA ZALICZKI JEST POTWIERDZENIEM REZERWACJI MIEJSCA